Хочеш отримати попередній доступ до знижок і виграти кальян до розпродажу? 

Тоді тицяй у наш спеціально створений закритий instagram - Тиць!Друзі, ми вирішили не зраджувати своїм традиціям та провести і в цьому році одну з наймасштабніших наших подій - розпродаж BLACK FRIDAY. Ми вирішили кинути виклик намаганням окупантів відібрати у нас волю та світло і сказати, що нічого не змусить нас поступитись. Тому у своєму розпродажі ми відміняємо BLACK OUT, а робимо BLACK SALE і щоб всі встигли порадуватись знижкам і нічого цьому не завадило, зробити знижки не 1 FRIDAY, а весь WEEK.

Зараз ми готові запропонувати великий вибір товарів як для hookah майстрів, так і для новачків кальянної справи! Розпродаж у DUMOK - це ціла подія, тисячі наших друзів купують свій перший кальян, оновлюють старий і закуповуються подарунками близьким. Запрошуємо і тебе прийняти участь!

З 21 по 27 листопада включно на весь асортимент нашого магазину, крім деяких товарів (а особливо акцизних), діятимуть значні знижки! Рівень знижки для кожного товару індивідуальний, але максимальні сягатимуть 60%! Це саме той час, коли варто оновлювати свій кальян, купувати нові аксесуари, вугілля та суміші!

21 листопада ми активуємо на сайті знижки DUMOK BLACK WEEK 2022 SALE та розпочнемо розпродаж! Настійно рекомендуємо визначитися з вибором заздалегідь, щоб встигнути оформити замовлення серед перших, тому що кількість товарів обмежена!

Друже, зверни увагу!

На час розпродажу не діють жодні додаткові акції та бонуси, у тому числі знижки за програмою лояльності. А доставка оплачується завжди одержувачем незалежно від суми замовлення. Причина цьому проста – з 28 по 30 вересня будуть найменші ціни, які тільки можна уявити!

Кількість товару обмежена. Розпродаж у нас - це завжди величезний потік замовлень, популярні товари закінчуються вже в перші 3 години після активації знижок, навіть незважаючи на наші великі товарні запаси. Не зволікайте з оформленням замовлення.

У зв'язку з великим потоком замовлень наші телефонні лінії можуть бути зайняті, а обробка замовлень відбуватиметься набагато довше звичайного (бувало, що запізнювалися з обробкою на 2 (і навіть 3) дні. Не варто панікувати і переживати, ми бачимо і пам'ятаємо про кожне замовлення). також обробляємо їх лише в порядку черги, хто перший - того і капці.

Обов'язково переконайтеся в цілісності та відсутності браку при отриманні замовлення на новій пошті або кур'єрською доставкою, це важливо! Усі заміни комплектуючих замовлення відбуваються за рахунок нашого магазину, у разі виявленнябраку чи нестачі у момент отримання.